Your SEO optimized title
x
Kuyumculuk'da
30. Yıl
Hoşgeldiniz Kayıt Ol Giriş Yap
Gizlilik ve Güvenlik

Kişisel Bilgilerinizin Gizliliği ve Güvenliği

  • Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.
  • Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.
  • Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Kredi Kartıyla Alışveriş Güvenlimidir?

  • Ligora.com'da gerçekleştirdiğiniz siparişlerin güvenli sayfalarda yapılmasını sağlıyoruz Bütün siparişlerin aşamaları tamamen RapidSSL marka 256 Bit SSL Güvenliği alındaki sayfalardan gerçekleştirilmektedir.
  • Sipariş aşamalarına geçtiğizde adres bölümünün https:// ile başladığını göreceksiniz. Bu, yaptığınız işlemin tamamen güvenli ortamda gerçekleştirildiğini gösterir. Üçüncü kişiler kredi kartı bilgilerinize ulaşamaz.

Kredi Kartı Bilgilerimiz Kaydediliyormu?

  • Sipariş aşamalarında kullandığınız kredi kartı bilgileriniz sunucularımızda tutulmamaktadır. Yapılan işlemin mağazalardan yaptığınız işlemle arasında hiçbir fark yoktur. Biz kart numaranızın sadece ilk 4 ve son rakamını görüyoruz. Bu kayıtlar da bize bankamız tarafında sağlanmaktadır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.